urodzone do 1991r

1992-1995

1996-2000

2001-2005

2006-2010

2011-2015

2016-2020

 

O Rasie

Pochodzenie

Zdrowie

Żywienie

Psychika

 Szkolenie

Hodowla

Szczenięta

Pielęgnacja

Wystawy

Statystyka

Biblioteka

Ranking

Galeria

Kynologia

Prawo

Pobieralnia

S.O.S

Rozmaitości

Linkownia

Czernysze urodzone pomiędzy 2006, a 2010 rokiem

 

Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować Czarne Teriery Rosyjskie psy i suki: importy oraz urodzone w polskich hodowlach pomiędzy 2006, a 2010 rokiem.

 

 

zdjęcie: p. R. Giziński

 NATAN IGA Z MARBOŻA

wł. p. E. Gizińska

ur. 15. 02. 2006

Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski

 

   

zdjęcie: p.p. A&G Mrozińscy

 MALAHOVSKAJA BARYNJA

wł. pp. A&G Mrozińscy

ur. 25. 02. 2006

HD-A, HU-N/N

Interchampion, Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski, Litwy, Rumunii, Rumunii Cum Laudae, Zwycięzca Klubu Polski '08 i '09 i 2011

   

zdjęcie: p. I. Szustak

BUBA ZE SZKOLNEJ GÓRKI

wł. p. I. Szustak

ur. 25. 03. 2006

HD-D, ED-0/0

 

 

 

 

zdjęcie: p. I. Szustak

BORYS ZE SZKOLNEJ GÓRKI

wł. p. O. Dziekan

ur. 25. 03. 2006

 

 

 

zdjęcie: p. K. Stańczak

DARGAS DRUGELIS

wł. p. A. Florczuk

ur. 21. 04. 2006

HD-A, ED-0/0, HU-N/N

Zwycięzca Europy 2008, Zwycięzca Polski 2009, 2010, 2012 i 2013, Interchampion, Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski, Węgier, Litwy, Słowacji, Ukrainy, Czech, Grand Champion Słowacji, Champion Polski Weteranów, Zwycięzca Klubu Polski 2009 i 2010, Zwycięzca Klubu Litwy 2010, Zwycięzca Champion's Show 2010, 2011 i 2012, Narodowy Zwycięzca Czech Brno'14, 21xBOG, 7xBIS, JBIS

 

 

zdjęcie: p. S. Ghergariu

AMUR ZACHEŁMIANKA

wł. p. S. Ghergariu

ur. 28. 04. 2006

 

 

 

 

zdjęcie: p. M. Hausalo

POLKA VAN DOG POLONICA FCI

wł. p. M. Hausalo

ur. 08. 05. 2006

 

 

   

zdjęcie: p. A. Waligóra

MILKA Z RUSKIEJ STRAŻNICY

 

wł. p.p. I. i O. Kurowscy

ur. 24. 06. 2006

HD-A

1xNSZCZwR, 1xZW.MŁ., 1xCWC

 

   

zdjęcie: p. K. Czapińska

MOCCA Z RUSKIEJ STRAŻNICY

 

wł. p. D. Dąbska

ur. 24. 06. 2006

Młodzieżowy Champion Polski

 

 

   

zdjęcie: p. A. Wiśniewska

PASZA KESTRA FILOS

wł. p. A&P. Wiśniewscy

ur. 20. 08. 2006

1xZW.MŁ., 2xCWC, res. CACIB, NDPwR

 

 

   

zdjęcie: p. A. Piotrowska

PERSJA KESTRA FILOS

wł. p. E. Mejer

ur. 20. 08. 2006

 

 

   

zdjęcie: p. E. Kordowiecka

BIG BLACK NOSE DAMA

wł. p. E. Kordowiecka i p. P. Spotan

ur. 26. 08. 2006

HD-C

Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski, Danii, Klubu Czech

 

   

zdjęcie: p. M. Listos

MICZURIN NOCNY BLASK

wł. p. M. Listos

ur. 15. 09. 2006

2xZW.MŁ.

 

   

zdjęcie: p. A. Piotrowska

HAFANANA S ALMAZNOGO OSTROVA

wł. p. K. Jabłońska

ur. 15. 11. 2006

 Champion Polski

 

 

 

 

zdjęcie p. I. Krawczyk

HARIZMA S ALMAZNOGO OSTROVA

wł. pp. K. i K. Ber

ur. 15. 11. 2006

HD-A

 Champion Polski, Słowenii, Młodzieżowy Champion Polski

 

 

 

zdjęcie: p. A. Piotrowska

ASTRA Z DOLINY JASIÓŁKI

wł. p. M. Fejkiel

ur. 04. 12. 2006 

2xCWC, NDSwR, BOB

 

 

 

zdjęcie: p. A. Sawka

SVATOGOR BOGATYR S BOSFORA VOSTOCHNOGO

wł. p. U. Hruszka

ur. 29. 12. 2006 

2xCWC

 

 

 

zdjęcie: p. R. Głuch

SAVVA IZ GALICKIH ZEMEL

wł. p. R. Głuch

ur. 02. 01. 2007

Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski

 

 

 

zdjęcie: p. M. Kaźmierkiewicz

BIRMA ZACHEŁMIANKA

wł. p. J. Kijak

ur. 17. 01. 2007

2xZW.MŁ., 2xCWC

 

 

 

 

zdjęcie: p. E. Kordowiecka

JA POBIEDITIEL S ZOLOTOGO GRADA

wł. p. P. Spotan

ur. 20. 01. 2007

HD-C, HU-N/N

 

 

   

zdjęcie: p. H. Kumm

TIGRA KUKUŁAJKA

wł. p. D. Machowski

ur. 20. 01. 2007 

HD-A, ED-0/0

Champion Polski, Rumunii, Grand Rumunii

 

   

zdjęcie: p. P. Kwiatkowski

TYTAN KUKUŁAJKA

wł. p. P. Kwiatkowski

ur. 20. 01. 2007 

HD-A, ED-0/0

Interchampion, Champion Polski, Ukrainyx3, Bułgarii, Austrii, Chorwacji, Węgier, Bałkan, Luxemburga, Rumunii, Azerbejdżanu, Cypru, Filipin, Gruzji, Mołdawii, Turcji, Grand Champion Rumunii i Bułgarii, Zwycięzca Klubu Chorwacji’10, Zwycięzca Europy Centralnej i Wschodniej’10, Zwycięzca Austro-Węgier’10, Zwycięzca Zagrzebia’10, Austrian Show Winner’10, Zwycięzca Klubu Polski'12, Black Sea Winner'12

   

zdjęcie: p. A. Piotrowska

ILUVATAR Z OSGILIATHU

wł. p. A. Walor

ur. 31. 01. 2007

HD-A, ED-0/0, HU-N/HU

Champion Polski

wyszkolenie - PT-I

 

 

 

zdjęcie: p. A. Piotrowska

ILMENI Z OSGILIATHU

wł. p. A. Walor i p. J. Binkowski

ur. 31. 01. 2007

HD-A, HU-N/HU

 Champion Polski

wyszkolenie - PT-I

 

 

 

zdjęcie: p. A. Waligóra

 ZEVS MAGICZNA CZERN TCHIORNY PRINTS

wł. p. A. Waligóra

ur. 02. 02. 2007

HD-A

CWC, NDPwR, BOB

 

 

 

zdjęcie: p. A. Piotrowska

DONAT JURAJSKI RAJ

wł. p. W. Pabjańczyk

ur. 05. 02. 2007 

CWC

 

 

 

zdjęcie: p. A. Piotrowska

HOROBRE SERDCE POLYARNAYA ZVEZDA

wł. p. p. P. V. Centek

ur. 09. 02. 2007

 Młodzieżowy Champion Polski 

 

 

 

zdjęcie: p. A. Piotrowska

 ARGUS ELECTRA CONTESSA

wł. p. A. Piotrowska

ur. 20. 02. 2007

HD-A, HU-N/HU

Interchampion, Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski, Węgier, Zwycięzca Czech Olomouc '09 

 

   

zdjęcie: p. A. Piotrowska

 ARGUS ELECTRA CHIORNAYA UZI

wł. p. A. Gęga i p. A. Piotrowska

ur. 20. 02. 2007

HD-A

Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski

 

   

zdjęcie: p. A. Piotrowska

ARGUS ELECTRA COLIN

wł. p. K. Kłeczek

ur. 20. 02. 2007 

 

 

   

zdjęcie: p. A. Piotrowska

ARGUS ELECTRA COBA

wł. p. S. Kufel

ur. 20. 02. 2007 

 

 

   

zdjęcie: p. A. Piotrowska

ARGUS ELECTRA CONSTANTIN

wł. p. V&P. Centek

ur. 20. 02. 2007 

HD-A, HU-N/N

Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski

 

   

zdjęcie: p. K. Stańczak

 KIRSZA Z BARTOSZOWEJ ZAGRODY

wł. p. J. Michałowski

ur. 24. 03. 2007

CWC

 

 

 

zdjęcie: p. N. Grzesik

VECHIRNIY KYIV YABLUNEVYI TSVIT

wł. p. A. Wójciak

ur. 27. 03. 2007

HD-A, ED-0/0

Champion Polski
 

 

 

zdjęcie: p. M. Czech

TRAVIS ALFA AMAL

 

wł. p. M. Czech

 

ur. 10. 05. 2007

 

HD-A

 

Młodzieżowy Champion Polski

 Champion Polski

 

 

zdjęcie: p. N. Grzesik

POLINA MAKSYMILIANOWNA Z RUSKICH BYLIN

wł. p. N. Grzesik

ur. 15 05. 2007

HD-C

Champion Polski, Młodzieżowy Champion Polski 

   

zdjęcie: p. M. Zapłotna

GOOD LUCK Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY

wł. p. M. Zapłotna

ur. 29. 05. 2007

 

   

zdjęcie: ze zbiorów p. M. Machowskiej

GWASZ Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY

wł. p. L. Machowski

ur. 29. 05. 2007

HD-A, ED-0/0, HU-N/HU

Świadectwo badania kardiologicznego

Świadectwo badania oczu

 

Zaliczone Testy Psychiczne

Interchampion, Młodzieżowy Champion Polski, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu Polski '08, Młodzieżowy Zwycięzca Polski '08, Champion Polski, Rumunii, Węgier, Grand Rumunii

   

zdjęcie: p. A. Piotrowska

ARAGONA NON LATRANTIUM

wł. p. G. Stachelska

ur. 30. 05. 2007

4xCWC, NDSwR

 

   

zdjęcie: p. P. Florczuk

ARAGON NON LATRANTIUM

wł. p. I. Krawcewicz

ur. 30. 05. 2007

Młodzieżowy Champion Polski, BOG

 

   

zdjęcie: p. K. Stańczak

TIETJA MOTJA IZ CHIGASOVO

wł. p. Z. Kazimierczak

ur. 16. 06. 2007

1xZW.MŁ, 2xCWC, NDSwR

 

   

zdjęcie: p. E. Kujawska

FORTUNATA IZ GALICKICH ZEMEL

wł. p. H. Skubel

ur. 28. 07. 2007

Młodzieżowy Champion Polski, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu Polski '08, Champion Polski, Węgier, Ukrainy, 2xBOG

 

   

zdjęcie: p. A. Kowalska

FIESTA IZ GALICKICH ZEMEL

wł. p. B. Łapikocka

ur. 28. 07. 2007

Młodzieżowy Champion Polski

 

   

zdjęcie: p. M. Jankowska

ASMAN TYGARO-FIGARO

wł. p. M. Jankowska

ur. 10. 08. 2007 

HD-A, ED-0/0

Champion Polski

 

   

zdjęcie: p. I. J. Krawczyk

EMELYA S ZOLOTOGO GRADA

wł. p. I. J. Krawczyk

ur. 31. 08. 2007

HD-B

Młodzieżowy Champion Polski i Austrii, Młodzieżowy Zwycięzca Austrii '08, Zwycięzca Champion's Show' 09, Champion Polski

   

zdjęcie: p. A. Piotrowska

WOŁODIA ZAWSZE ZE MNĄ

wł. p. M. Kurleto

ur. 03. 11. 2007

3xCWC

 

   

zdjęcie: p. N. Grzesik

WIERCIA ZAWSZE ZE MNĄ

wł. p. Z. Płaszewski

ur. 03. 11. 2007

1xCWC

 

   

zdjęcie: ze zbiorów p. Cz. Trzosa

SALMAR Z OSGILIATHU

wł. p. Cz. Trzos

ur. 18. 11. 2007

HU-N/HU

Champion Polski

   

zdjęcie: p. I. Savilo

FADO IZ CHIGASOVO

wł. p. J. Karwowski

ur. 10. 12. 2007

Champion Polski

 

   

zdjęcie: p. K. Stańczak

CHRISTMAS SURPRISE VA BENE

 

wł. p. K. Stańczak i p. E. Trzcińska-Rybak

 

ur. 24. 12. 2007

 

Interchampion, Champion Polski, Ukrainy, Słowacji, Litwy

   

zdjęcie: p. K. Stańczak

CASTILLO VA BENE

wł. p. R. Stańczak i p. E. Trzcińska-Rybak

ur. 24. 12. 2007

HD-A, HU-N/HU

Champion Polski, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu Polski '09, Młodzieżowy Champion Polski

 

 

 

zdjęcie: p. I. Łęgowik

BAJKA DOBRYNJUSZKA FOOTSHOW

wł.  p. I. Łęgowik

ur. 10. 02. 2008 

HD-C, HU-N/HU

Młodzieżowy Zwycięzca Klubu Polski '09, Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski

 

   

zdjęcie: p. I. Dordova

AURORA BORYSOWA ZGRAJA

wł.  p. I. Dordová

ur. 15. 02. 2008 

HD-B/C, HU-HU/HU

Młodzieżowy Champion Czech i Polski, Champion Klubu Czech, Champion Czech, Grand Champion Czech, Champion Słowacji, Champion Polski, Grand Prix Slovakia Winner 2010, Zwycięzca Klubu Czech 2010 i 2011

   

zdjęcie : p. A. Waligóra

KORDULA MAGICZNA CZERŃ

wł.  p. A. Waligóra

ur. 01. 03. 2008  

HD-A

NSZCZwR Suka Poznań '08, 2xCWC, NDSwR, Zwycięzca, BOB

 

   

zdjęcie : p. M. Rataj

KEDAR MAGICZNA CZERŃ

wł.  p. P. Żurawik

ur. 01. 03. 2008  

HD-A

Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski

 

   

zdjęcie: p. J. Smolińska

ADELA ZE SZKOLNEJ GÓRKI

wł. p. J. Smolińska

ur. 19. 03. 2008

HD-C

Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski

 

   

zdjęcie: p. R. Stańczak

BOND ZAKOLE RZEKI

wł. p. H. Walczak

ur. 26. 03. 2008

2xZW.MŁ, BOB

 

   

zdjęcie: p. A. Misiura

JUKA Z RUSKIEJ STRAŻNICY

 

wł. p. A. Misiura

 

ur. 02. 05. 2008

 

HD-B, ED-0/0, HU-HU/HU

 

Champion Polski, Champion Polski Weteranów, BOG

 

   

zdjęcie: p. U. Kamińska

 

ANTARES S ALMAZNOGO OSTROVA

wł. p. A. Piotrowska

ur. 14. 05. 2008

HD-D

Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski

 

   

zdjęcie: p. A. Piotrowska

RADOMIRA KODIAKOWNA Z RUSKICH BYLIN

wł. p. M. Wijowski

ur. 28. 06. 2008

4xZW.MŁ, 3xNJwR, 1xCWC, 1xNDSwR

 

 

   

zdjęcie: p. I. Krawczyk

RATMIR KODIAKOWICZ Z RUSKICH BYLIN

wł. p. A. Wierzbicka

ur. 28. 06. 2008

Młodzieżowy Champion Polski

 

 

   

zdjęcie: p. I. Dordová

RODION KODIAKOWICZ Z RUSKICH BYLIN

wł. p. M. Grzegorzewski

ur. 28. 06. 2008

Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski

 

 

   

zdjęcie: p. J. Sułkowski

DUSZECZKA ADEL IZ GALICKIH ZEMEL

wł. p. J. Sułkowski

ur. 27. 07. 2008

1xZW.MŁ

 

   

zdjęcie: ze zbiorów p. K. Balczunasa

 

SHELLA SHYMATAN

 

wł. p. K. Balczunas

 

ur. 05. 09. 2008

 

HD-A

 

Champion Polski, Czech, Niemiec VDH i KFT, Młodzieżowy Champion Polski, Młodzieżowy Champion Czech, Zwycięzca Champion's Show'2010, Zwycięzca Czech Ostrawa 2010 i Olomouc 2011

   

zdjęcie: p. U. Kamińska

TEMIDA VALIKORD WILLA TAIRA

wł. p. E. Kordowiecka

ur. 14. 09. 2008

HD-A, ED-0/0

Interchampion, Champion Polski, Estonii, Czech, Słowacji, Litwy, Węgier, Młodzieżowy Champion Polski, Młodzieżowy Zwycięzca Polski 2009, BIS Junior Dnia - I Wrocław'09, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu Polski 2010, Zwycięzca Champion's Show 2011

   

zdjęcie: p. B. Tymczak

TRISTAN VALIKORD WILLA TAIRA

wł. p. K. Bijałd-Mikołajewicz

ur. 14. 09. 2008

HD-B

Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski, Niemiec VDH, Zwycięzca Czech Olomouc 2011

   

zdjęcie: p. A. Marciniak

 MIKADOR ASTEMAR

 

wł. p. A. Marciniak

 

ur. 19. 11. 2008

HD-A, HU-HU/HU

 

Champion Polski

   

zdjęcie ze zbiorów p. A. Maciupy

MOJITO ROYAL BLACK

wł. p. A. Maciupa

ur. 19. 10. 2008

HD-A, ED-0/0

Champion Polski, Młodzieżowy Champion Polski, BIS Szczeniąt

 

   

zdjęcie: p. M. Wijowska

KATIA-YAGODKA FILOS

wł. p. I. Wielewska

ur. 30. 11. 2008

HD-A

Champion Polski

   

zdjęcie: p. A. Florczuk

ZUNDA ANTALGELE

wł. p. L. i D. Machowscy

ur. 29. 12. 2008

HD-A, ED-0/0, HU-N/HU

Champion Polski

   

zdjęcie: p. B. Tymczak

CHAROIT IZ RUSSKOI DINASTII

wł. p. A. Tymczak

ur. 03. 01. 2009

HD-A

Interchampion, Młodzieżowy Champion Polski, Champion Rosji, Champion Polski

 

   

zdjęcie: p. M. Pomieczyńska

YUNY GRAND IZ CHIGASOVO

 

wł. p. M. Pomieczyńska

 

ur. 05. 03. 2009

 

HD-A, ED-0/0, HU-N/N, JLPP-N/N

 

 Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski, Litwy

   

zdjęcie: p. P. Kwiatkowski

MALAHOVSKAJA PREMIERA

wł. p. P. Kwiatkowski

ur. 17. 03. 2009

Interchampion, Champion Polski, Bułgarii, Bałkan, Chorwacji, Słowenii, 2xUkrainy, Rumunii, Azerbejdżanu, Cypru, Filipin, Gruzji, Mołdawii, Turcji, Grand Champion Rumunii, Cypru i Bułgarii, Młodzieżowy Champion Austrii i Polski, Zwycięzca Pragi’11, Zwycięzca Klubu Chorwacji’10, Zwycięzca Zagrzebia’10, Młodzieżowy Zwycięzca Europy Centralnej i Wschodniej’10, Zwycięzca Champion's Show'12, Black Sea Winner'12

   

zdjęcie: p. B. Tymczak

TCHIORNY MEDVED ONEGA

wł. p. J. Oczkowska

ur. 04. 04. 2009

Najlepsze Szczenię w Rasie Suka Wystawa Światowa'09, Champion Polski

 

   

zdjęcie: p. M. Moskwa-Michno

BAKKARDI S ZOLOTOGO GRADA

wł. p. A. Nowacka-Bednarz

ur. 10. 04. 2009

HD-A, ED-0/0, HU-N/HU

Champion Polski

   

zdjęcie: p. Ż. Kuzmich

YASNYE ZORI ABREK

wł. p. Ż. Kuzmich

ur. 20. 05. 2009

HD-A, HU-N/N

Champion Polski, Bułgarii, Macedonii

wyszkolenie - PT-I

 

   

zdjęcie: p. I. Łęgowik

TIBOR FOOTSHOW

wł. p. M. Turek

ur. 22. 05. 2009

 

 

   

zdjęcie: p. K. Czapińska

CASHMIR DECOMERENO

wł. p. D. Dąbska

ur. 27. 05. 2009

 

 

   

zdjęcie: p. M. Cylc-Sosińska

GLAMOROUS TSARINA IZ ANGARSKOI JEMCHUJINY

wł. p. M. Cylc-Sosińska

ur. 05. 07. 2009

HD-A, HU-N/HU

Champion Polski

 

   

zdjęcie: p. A. Borkowska

 

NEGRAL CZARNO-MIODOWY ŚWIAT

 

wł. p. A. Borkowska

 

ur. 10. 07. 2009

 

HD-A, ED-0/0, HU-N/N, JLPP-N/N

 

Interchampion, Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski, Grand Champion Słowacji, Champion Rumunii, Champion Słowacji, Champion Czech, Champion Węgier, Champion Rumunii Cum Laudae, Champion Klubu Czech, Champion CMKU, Zwycięzca Klubu Czech 2016, Zwycięzca Klubu Rumunii 2016, Zwycięzca Słowacji 2013, Narodowy Zwycięzca Czech Brno'15, Narodowy Zwycięzca Czech Ostrava'16, Zwycięzca Specjalistycznej Wystawy Klubowej Pezinok Słowacja'16

 

   

zdjęcie: p.p. A&G Mrozińscy

 MALAHOVSKAJA TERRA MAGNATERIA

wł. p.p. A&G Mrozińscy

ur. 15. 07. 2009

HD-A, HU-N/HU

Interchampion, Champion Polski, Młodzieżowy Champion Polski, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu Danii 2010, Młodzieżowy Zwycięzca Polski 2010, BIS Junior, Champion Rumunii

   

zdjęcie: p. A. Piotrowska

 

ARGUS ELECTRA DINASTIA

wł. p. A. Piotrowska

ur. 15. 07. 2009 

HD-A, HU-N/N

Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski

 

   

zdjęcie: p. G. Koch

 

ARGUS ELECTRA DREAM OF BERRYLAND

wł. p. G. Koch

ur. 15. 07. 2009 

HD-C

Młodzieżowy Champion Chorwacji

 

   

zdjęcie: p. L. Nowacki

ARGUS ELECTRA DOUBLE TROUBLE

wł. p. A. Maciupa

ur. 15. 07. 2009

HD-A, ED-0/0, HU-N/N

Champion Polski, Młodzieżowy Champion Polski, BIS Junior Dnia, BIS Junior

   

zdjęcie: p. A. Piotrowska

 

ARGUS ELECTRA DAVIDOFF

wł. p. E. Then

ur. 15. 07. 2009 

Zwycięzca Młodzieżyx1, NJwR

wyszkolenie - PT-I

 

   

zdjęcie: p. R. Arnold

ARGUS ELECTRA DARK ANGUS

wł. p. R. Arnold

ur. 15. 07. 2009 

HD-D

JVDH, JCAC, 2xres.JVDH, 2xres. JCAC, VDH, CAC

   

zdjęcie: p. M. Kwiatkowska

ARGUS ELECTRA DE LA BUGATTI

 

wł. p. M. Kwiatkowska

 

ur. 15. 07. 2009 

 

HD-A, HU-N/N

 

Interchampion, Champion Polski, Rumunii, Champion Rumunii Cum Laudae, Młodzieżowy Champion Polski, East Winner 2011

   

zdjęcie: p. G. Kasprzak

SAGAR Z DOMU RAZAN

wł. p. G. Kasprzak

ur. 26. 10. 2009

1 x ZW. MŁ., 2xCWC

 

   

zdjęcie: p. K. Balczunas

BOHUN BORYSOWA ZGRAJA

wł. p. C. Paniuk

ur. 07. 11. 2009

Champion Polski, Młodzieżowy Champion Polski

 

   

zdjęcie: p. Y. Semenov

VIKTORIA VAN DOG POLONICA FCI

wł. p. N. Kirilova

ur. 10. 11. 2009

CAC, BOB

   

zdjęcie: p. E. Zaleska-Książek

BIERMIONA NON LATRANTIUM

wł. p. E.&M. Zaleskie-Książek

ur. 30. 01. 2010

 

   

zdjęcie: p. A. Piotrowska

BUKWA NON LATRANTIUM

wł. p. M. Sak

ur. 30. 01. 2010

HD-D

Zwycięzca Młodzieży, 3xCWC, NJwR

 

   

zdjęcie: p. O. Serova

LAIRA BELLA MAGNATERIA

wł. p. G. Yatsenko

ur. 16. 02. 2010

HD-A, ED-0/0, HU-N/N

Zwycięzca Europy 2013, res. CACIB Wystawa Światowa'13, Interchampion, Champion Rosji, Węgier, Macedonii, Mołdawii, Słowenii, Gibraltaru, Szwajcarii, RFSS, RKF, 2xNKP, Grand Champion Rosji, Młodzieżowy Champion Rosji, NKP, NSZCZwR Europejska Wystawa Psów 2010, NJwR Cruft's 2011, Zwycięzca Belgii 2012

   

zdjęcie: p. K. Buda

LUXOR MAGNATERIA

 

wł. p. K. Buda i pp. A&G Mrozińscy

ur. 16. 02. 2010

HD-A, ED-0/0, HU-N/HU

Interchampion, Champion Polski, Słowacji, Czech, Młodzieżowy Champion Polski, Zwycięzca Klubu Czech Mitrov 2013, Młodzieżowy Champion Czech, II lokata w klasie młodzieży na World Dog Show Paryż 2011

   

zdjęcie: p. D. Zsolt

BORYS DARGASOW TYGARO-FIGARO

wł. p. D. Zsolt

ur. 22. 02. 2010

HD-A

Interchampion, Młodzieżowy Champion Węgier, Champion Węgier, Rumunii, Czarnogóry, Azerbejdżanu, Cypru, Mołdawii, Macedonii, Chorwacji, Grand Champion Rumunii, Champion Bałkan, Mediterran Champion

   

zdjęcie: p. A. Florczuk

BESTA DARGASOW TYGARO-FIGARO

wł. p. T.&R. Rigby

ur. 22. 02. 2010

HD-B, ED-0/0, HU-N/HU, JLPP-NORMAL/CLEAR

Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski

 

   

zdjęcie: p. Ż. Kuzmich

KARIERA LOTT

wł. p. Ż. Kuzmich

ur. 04. 03. 2010

Champion Bułgarii, Macedonii

wyszkolenie: PT-I

   

zdjęcie: p. E. Fastov

RAPSODIA Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY

wł. p. G. Poliński

ur. 25. 03. 2010

HD-B, ED-0/0

Zwycięzca Świata 2013, Champion Polski, Młodzieżowy Champion Polski, Litwy, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu Litwy 2011, Zwycięzca Polski 2011 i 2012, Zwycięzca Klubu Polski 2012 i 2013

   

zdjęcie: p. M. Frost-Kaszuba

RUSŁAN Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY

 

wł. p. M. Frost-Kaszuba

 

ur. 25. 03. 2010

 

HD-A, ED-0/0

 

Interchampion, Champion Polski, Litwy, Łotwy, Estonii, Ukrainy, Czech, Słowacji, Rosji i RKF, Krajów Bałtyckich, Młodzieżowy Champion Polski, Litwy i Czech, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu Litwy Druskininkai 2011, Zwycięzca Słowacji 2012, Zwycięzca Klubu Polski 2015, Zwycięzca Litwy 2016

   

zdjęcie: p. A. Piotrowska

NORDIKAN S VASILEVSKOGO OSTROVA

wł. p. A. Piotrowska

ur. 30. 03. 2010

HD-A, HU-N/N

1xZw. Mł., 3xCAC/CWC, Zwycięzca, BOB

   

zdjęcie p. A. Piotrowska

ARGUS ELECTRA (FCI) ELVIS

wł. p. U. Schafer

ur. 16. 05. 2010

 

   

zdjęcie: p. M. Bogusz

MORENA BACIARY Z KNIAZIOWSKIEJ DYNASTII

wł. p. M. Bogusz

ur. 23. 05. 2010

 HD-B, HU-N/HU

Champion Polski, Champion Słowacji, Champion Ukrainy
Zwycięzca Słowacji 2013
 

   

zdjęcie: p. B. Tymczak

THEBESTIA Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY

wł. p. G. Tymczak

ur. 27. 05. 2010

Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski, Champion Rosji

 

   

zdjęcie: HKC

TARAS BUL'BA IZ GALICKIH ZEMEL

wł. p. P. Kwiatkowski

ur. 20. 06. 2010

HD-A, ED-0/0, HU-N/HU

Interchampion, Champion Polski, Azerbejdżanu, Bułgarii, Cypru, Filipin, Gruzji, Mołdawii, Ukrainy, Turcji, Węgier, Młodzieżowy Champion Polski i Ukrainy, Młodzieżowy Zwycięzca Polski 2011, Baltic Junior Winner 2011, Black Sea Winner'12, Zwycięzca Słowacji'13

   

zdjęcie: p. P. Kwiatkowski

VENDETTA IZ GALICKIH ZEMEL

wł. p. P. Kwiatkowski

ur. 12. 07. 2010

HD-A, ED-0/0

Interchampion, Champion Polski, Azerbejdżanu, Bułgarii, Cypru, Filipin, Gruzji, Mołdawii, 2xUkrainy, Turcji, Rumunii, Węgier, Grand Champion Bułgarii i Cypru, Młodzieżowy Champion Ukrainy, Black Sea Winner'12

   

zdjęcie: p. G. Mroziński

NASHA RADOST ZVIOZDECHKI DOCH MAGNATERIA

wł. p. Natalia Grzesik i p. Dominika Cymbik

ur. 21. 06. 2010

Champion Polski, Młodzieżowy Champion Rumunii, Słowacji, Węgier, Polski

 

   

zdjęcie: p. A. Florczuk

UVERTURA S ZOLOTOGO GRADA

wł. p. A. Florczuk

ur. 07. 08. 2010

HD-A

Champion Polski, Słowacji

 

   

zdjęcie: p. E. Zaleska-Książek

CEŁAJA MAJA LUBIMAJA NON LATRANTIUM

wł. p. E.&M. Zaleskie-Książek

ur. 10. 08. 2010

2xCWC

   

zdjęcie: p. A. Piotrowska

 ARGUS ELECTRA FAIR GOLDIE

wł. p. B. Wach

ur. 13. 09. 2010

HD-C

 Champion Polski, Młodzieżowy Champion Polski

 

   

zdjęcie: p. E. Kordowiecka

URAN VALIKORD WILLA TAIRA

wł. p. E. Kordowiecka

ur. 27. 11. 2010

HD-A, ED-0/0, HU-HU/HU

Champion Polski, Młodzieżowy Champion Polski, II lokata klasa młodzieży Wystawa Światowa 2012

 

   

zdjęcie: p. M. Machowska

TIBURON TATA BIS WSPOMNIENIE O TIGRZE

 

wł. p. M. Półtorak

 

ur. 02. 12. 2010

 

HD-A, ED-0/0, HU-N/HU

 

Interchampion, Champion Polski, Champion Słowacji, Młodzieżowy Champion Polski, Zwycięzca Klubu Polski 2013, III lokata klasa otwarta Wystawa Światowa 2013, Grand Prix Slovakia Winner 2014, Zwycięzca Polski 2014

 

   

zdjęcie: p. M. Machowska

TEQUILA WSPOMNIENIE O TIGRZE

 

wł. p. D. Machowski

 

ur. 02. 12. 2010

 

HD-B, ED-0/0, HU-N/HU

 

Interchampion, Champion Polski, Champion Słowacji

 

   

zdjęcie: p. J. Kruk

TEMPRA WSPOMNIENIE O TIGRZE

wł. p. J. Kruk

 

ur. 02. 12. 2010

HD-B, ED-0/0

Champion Polski

 

   

zdjęcie: p. M. Machowska

TEKLA WSPOMNIENIE O TIGRZE

 

wł. p. L. Machowski

 

ur. 02. 12. 2010

 

4xNBwR, BIS Baby IV, Zwycięzca Młodzieżyx2

   

zdjęcie: p. E. Wiśniewska

TASZA WSPOMNIENIE O TIGRZE

wł. p. E. Morawska-Michalak

 

ur. 02. 12. 2010

Zwycięzca Młodzieżyx3, 3xCWC, 1xres.CACIB

 

   

zdjęcie p. E. Wiśniewska

CEJLA CZARNA WARSZAWSKA

wł. p. E. Wiśniewska

HD-A, ED-0/0, HU-HU/HU

ur. 08. 12. 2010

Champion Polski

   

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani umieszczeniem zdjęcia swojego podopiecznego w naszej Galerii to zachęcamy do poznania zasad w/g, których umieszczamy fotografie w Galerii. TUTAJ

 

 

Copyright by Świat Czarnego Teriera. All Rights Reserved.

Kopiowanie ze strony zdjęć, grafiki, treści i innej zawartości Portalu Świata Czarnego Teriera, bez zgody właściciela jest zabronione.

Projekt i wykonanie Narodziny Gwiazdy

Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768