O Rasie

Pochodzenie

Zdrowie

Żywienie

Psychika

 Szkolenie

Hodowla

Szczenięta

Pielęgnacja

Wystawy

Statystyka

Biblioteka

Ranking

Galeria

Kynologia

Prawo

Pobieralnia

S.O.S

Rozmaitości

Linkownia

 

Wystawy Europejskie

 

28.08.16 BRUKSELA (BELGIA) - wyniki

Zwycięzcy Europy

Moskvorechie LASKOVY MAY (Rus)

FEMINISTKA s Zolotogo Grada (RUS)+ BOB

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Europy

Medvezhya Staya ILYA MUROMIETS (H)

EYVA - Atas, Ukraina (UA)

 

05.09.15 OSLO (NORWEGIA) - wyniki

Zwycięzcy Europy

CHERNY RYTSAR iz Russkoi Dinastii (RUS)

FINE LADY s Zolotogo Grada (RUS) + BOB

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Europy

GARDEMARIN s Zolotogo Grada (RUS)

ALIGERA Deti Arbata (LV)

 

 26.10.14 BRNO (CZECHY) - wyniki

Zwycięzcy Europy

CHERNY RYTSAR iz Russkoi Dinastii (RUS) +BOB

LA-TAIRA z Domu Razan (PL)

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Europy

ATLANTIC Europica Varietas (HU)

YAMAYKA Yabluneviy Tsvit (UA)

 

 31.08.13 GENEWA (SZWAJCARIA) - wyniki

Zwycięzcy Europy

Fun Nord's HOBBIT NEVSKIY (RUS)+BOB

LAIRA BELLA Magnateria (RUS)

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Europy

Moskvorechie KATRIEL RUS)

AVRORA Atas! Ukraina (UA)

 

 06.10.12 BUKARESZT (RUMUNIA) - wyniki

Zwycięzcy Europy

OSKAR Yablunevyi Tsvit (UA)+BOB

CHARODEYKA iz Russkoi Dinastii (RUS)

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Europy

DAR SOLNTSA iz Russkoi Dinastii (RUS)

DERGAVY SLAVA iz Russkoi Dinastii (RUS)

 

 03.09.11 LEEUWARDEN (HOLANDIA) - wyniki

Zwycięzcy Europy

ZAR s Zolotogo Grada (D)+BOB

OFELIYA s Zolotogo Grada (RUS)

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Europy

Malahovskiy EDAKIY HULIGAN (RUS)

HIPPY GIRL s Zolotogo Grada (RUS)

 

 30.09.10 CELJE (SŁOWENIA) - wyniki

Zwycięzcy Europy

Blek Rossi ZHEROM (RUS)+BOB

NARSKAYA DEVCHENKA iz Russkoi Dinastii (RUS)

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Europy

 DAN GAVRILICH Jamalitsa (BG)

VINOVNITSA TORZHESTVA s Zolotogo Grada (RUS)

 

 31.05.09 DUBLIN (IRLANDIA) - wyniki

Zwycięzcy Europy

KARAT CHERNYI BRILLANT iz Russkoi Dinastii (RUS)

Labrash NIEZABUDKA (RUS)+BOB

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Europy

Kremlevskiy VSIESLAV (RUS)

Kremlevskiy VENERA (RUS)

 

 04.10.08 BUDAPESZT (WĘGRY) - wyniki

Zwycięzcy Europy

DARGAS Drugelis (PL)

Labrash LEDI IKS (RUS)+BOB

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Europy

MAXIMUS iz Peredelkino (RUS)

ZHAR PTITSA s Zolotogo Grada (RUS)

 

10.06.07 ZAGRZEB (CHORWACJA) - wyniki

Zwycięzcy Europy

ZLATOSLAV LABRASH s Zolotogo Grada (RUS)+BOB

EVRAZIJA s Zolotogo Grada (RUS)

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Europy

CENTURION s Zolotogo Grada (RUS)

MISTERIA iz Russkoi Dinastii (RUS)

 

09-11.06.06 HELSINKI (FINLANDIA) - wyniki

Zwycięzcy Europy

Malahovskiy RAZGULAY (RUS)+BOB

Malahovskaya KRASOTA PO-RUSSKI (RUS)

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Europy

IVANUSHKA INTERNATIONAL iz Chigasovo (RUS)

LABRASH DAMA SERDTSA s Zolotogo Grada (RUS)

 

03-05.06.05 TULLN (AUSTRIA) - wyniki

Zwycięzcy Europy

ALEKSANDR PERVY  iz Russkoi Dinastii (RUS)

ANKA ATAMANKA iz Russkoi Dinastii (RUS)+BOB

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Europy

ANGELO s Zolotogo Grada (USA)

ANYA s Zolotogo Grada (USA)

 

04-06.06.04 BARCELONA (HISZPANIA) - wyniki

Zwycięzcy Europy

NIKOLA GORYNYCH s Zolotogo Grada (RUS)+BOB

KITAJGOROD (I)

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Europy

Malahovskiy HOZAYIN (RUS)

MASZA-KASZIGA Filos (PL)

 

 05.10.03 BRATYSŁAWA (SŁOWACJA) - wyniki

Zwycięzcy Europy

KALITA s Zolotogo Grada (RUS)

RUSSKAJA KRALJA LJALJA iz Russkoi Dinastii (RUS)+BOB

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Europy

NIKOLA GORYNYCH s Zolotogo Grada (RUS

Malahovskaya KRASOTA PO-RUSSKI (RUS)

 

 9-11.11.02 PARYŻ (FRANCJA) - wyniki

Zwycięzcy Europy

KRIS (RUS)+BOB

AH KAKAJA KRASOTULIJA iz Russkoi Dinastii (RUS)

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Europy

LUKOMOR CHAR iz Russkoi Dinastii (RUS)

Malahovskaya PLUTOVKA ROZBOINICHYA DOCH (RUS)

 

21.04.01 TEL AVIV (IZRAEL) - wyniki

Zwycięzcy Europy

KRIS (RUS)+BOB

JASNO SOLNYSHKO iz Russkoi Dynastii (RUS)

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Europy

brak zgłoszeń

nie przyznano tytułu

 

27-29.10.00  POZNAŃ (POLSKA) - wyniki

Zwycięzcy Europy

KRIS (RUS)+BOB

LADOGA iz Russkoi Dynastii (RUS)

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Europy

ROZBOINIK JASHKIN SYN (RUS)

BALLADA s Zolotogo Grada (RUS)

 

14-16.05.99 TULLN (AUSTRIA)

Zwycięzcy Europy

JASHKA MALAHOVSKIY iz Russkoi Dinastii (RUS)+BOB

JASNO SOLNYSHKO iz Russkoi Dynastii (RUS)

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Europy

CHAPAI iz Russkoi Dinastii (USA)

FELICIA Della Settima Musa (I)

 

1998 GENUA (WŁOCHY)

Zwycięzcy Europy

ELMAR Nocni Boure (I)

PEARL RUSSIA ULJANA (I)

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Europy

Moskvoriechie ANTEY (I)

GRUSHENKA (I)

 

20-22 .07. 97 KOPENHAGA (DANIA)

Zwycięzcy Europy

DOBRYNIA Dar-Ros (RUS)

ARCHY RECHEL ALAN (RUS)

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Europy

ELIOVITTORINI (I)

KASANDRA vom Don (D)

 

1996 LUKSEMBURG (LUKSEMBURG)

Zwycięzcy Europy

VID BARUK vom Wamboldersand (D)

ALPHA SCHINAH von Odessa (D)

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Europy

ART Temny Stin (I)

INDRA vom Don (D)

 

1995 MAASTRICHT (HOLANDIA)

Zwycięzcy Europy

IASKO TOSHKA (D)

JENNY z Leśnych Ostępów (F)

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Europy

?

ALPHA SCHINAH von Odessa (D)

 

   

1994

Zwycięzcy Europy

ARION Non Latrantium (EP)

RAXA Satysfakcja (PL)

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Europy

?

?

 

1993 BUDAPESZT (WĘGRY)

Zwycięzcy Europy

 AL PORSH LAVR (RUS)

 CINDY Nocni Boure (I)

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Europy

?

BARINYA Vom Don (D)

 

   

1992

Zwycięzcy Europy

Rossija´s ASCHOT (D)

?

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Europy

Kozak-La Ros Faron (H)

?

 

   

1991

Zwycięzcy Europy

Zornoi BUSHAN (FIN)

SONJA from Maria (FIN)

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Europy

?

?

 

 

 

Copyright by Świat Czarnego Teriera. All Rights Reserved.

Kopiowanie ze strony zdjęć, grafiki, treści i innej zawartości Portalu Świata Czarnego Teriera, bez zgody właściciela jest zabronione.

Projekt i wykonanie Narodziny Gwiazdy

Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768