O Rasie

Pochodzenie

Zdrowie

Żywienie

Psychika

 Szkolenie

Hodowla

Szczenięta

Pielęgnacja

Wystawy

Statystyka

Biblioteka

Ranking

Galeria

Kynologia

Prawo

Pobieralnia

S.O.S

Rozmaitości

Linkownia

 

Wystawy Międzynarodowego Klubu Rasy - Rosja

 

26.11.2016 - MOSKWA (ROSJA)

Zwycięzcy Klubu ICRCHT

Malahovskiy ERMAK (RUS) + BOB

DIKAYA DIVIZYA iz Russkoi Dinastii (RUS)

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Klubu ICRCHT

Barbi s Bronich DAROMIR (RUS)

Medvezhya Staya KOROLEVA MARGO (RUS)

 

15.11.2015 - MOSKWA (ROSJA)

Zwycięzcy Klubu ICRCHT

 KONSTANTIN VIELIKIY iz Russkoi Dinastii (RUS)

FINE LADY s Zolotogo Grada (RUS)

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Klubu ICRCHT

Medvezhya Staya ZHELANNY DAR (RUS) + BOB

GARANTIYA USPECHA s Zolotogo Grada (RUS)

 

23.11.2014 - MOSKWA (ROSJA)

Zwycięzcy Klubu ICRCHT

NIKE s Zolotogo Grada (RUS)

DIKAYA DIVIZYA iz Russkoi Dinastii (RUS) + BOB

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Klubu ICRCHT

 KONSTANTIN VIELIKIY iz Russkoi Dinastii (RUS)

 KRASNAYA STRELA iz Russkoi Dinastii (RUS)

 

30.11.2013 - MOSKWA (ROSJA)

Zwycięzcy Klubu ICRCHT

Malahovskiy ERMAK (RUS) + BOB

HARIZMA s Zolotogo Grada (RUS)

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Klubu ICRCHT

Blek Rossi GERALDIKA (RUS)

ARES VELIKOLEPNIY iz Uralskoy Mechty (RUS)

 

02.12.2012 - MOSKWA (ROSJA)

Zwycięzcy Klubu ICRCHT

ZLATOGOR s Zolotogo Grada (RUS) + BOB

VASILISA iz Russkoi Dinastii (RUS)

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Klubu ICRCHT

Spark Gala's VERONA (RUS)

DAR SOLNTSA iz Russkoi Dinastii (RUS)

 

19.11.2011 - MOSKWA (ROSJA)

Zwycięzcy Klubu ICRCHT

DOROFEY iz Russkoi Dinastii (RUS)

ABBATISSA s Zolotogo Grada (RUS) + BOB

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Klubu ICRCHT

Malahovskiy YA (RUS)

Socvietie BARBARISKA (RUS)

 

 30.10.2010 - MOSKWA (ROSJA)

Zwycięzcy Klubu ICRCHT

CHERNY RYTSAR iz Russkoi Dinastii (RUS)

VINOVNITSA TORZHESTVA s Zolotogo Grada (RUS) + BOB

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Klubu ICRCHT

Kremlevskiy ZHELEZNIY FELIX (RUS)

Malahovskaja ROSSIJSKAYA SENSACIYA (RUS)

 

 07.11.2009 - MOSKWA (ROSJA)

Zwycięzcy Klubu ICRCHT

ZLATOSLAV LABRASH s Zolotogo Grada (RUS) + BOB

NARSKAYA DEVCHENKA iz Russkoi Dinastii (RUS)

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Klubu ICRCHT

CENTAVR iz Russkoi Dinastii (RUS)

SONATA s Zolotogo Grada (RUS)

 

 24.05.2008 - DMITROV (ROSJA)

Zwycięzcy Klubu ICRCHT

CENTURION s Zolotogo Grada (RUS)

MISTERIA iz Russkoi Dinastii (RUS)+BOB

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Klubu ICRCHT

NOCHNOY DOZOR DOLINY VETROV (S)

 NOVAYA ZVIEZDA FOR DOLINY VIETROV (S)

 

 03.11.2007 - DMITROV (ROSJA)

Zwycięzcy Klubu ICRCHT

Zlato Boyar GAVRILA LADIN SYN (RUS)

LARA LOTT (RUS) + BOB

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Klubu ICRCHT

YUVELIR s Zolotgo Grada (RUS)

Malachovskaja ZLATA (RUS)

 

 04.11.2006 - DMITROV (ROSJA)

Zwycięzcy Klubu ICRCHT

NIKOLA GORYNYCH s Zolotogo Grada ( RUS )+BOB

Malachovskaja REVOLUCYIA (RUS)

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Klubu ICRCHT

ODRI MILASHKA s Zolotogo Grada (RUS)

Malachovskiy SHEGOL (RUS)

 

21.05.2005 - DMITROV (ROSJA)

Zwycięzcy Klubu ICRCHT

LUKOMOR CHAR iz Russkoi Dinastii (RUS)

NEFERTITI s Zolotogo Grada (RUS)

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Klubu ICRCHT

 ANGEL CHRANITEL s Zolotogo Grada (RUS)

Tiemnaja Noch GRAZHDANSKAJA OBORONA (RUS)

 

 23.05.2004 - DMITROV (ROSJA)

Zwycięzcy Klubu ICRCHT

AJAN BUJAN Iz Russ Moskovii (RUS)

NEFERTITI S Zolotogo Grada (RUS)

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Klubu ICRCHT

Malahovskiy RAZGULAY (RUS)

Labrash STOLICHNAJA MODNICA (RUS)

 

 25.05.2003 - DMITROV (ROSJA)

Zwycięzcy Klubu ICRCHT

VSEVOLOD s Zolotogo Grada (RUS)

ANKA ATAMANKA iz Russkoi Dinastii (RUS)+BOB

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Klubu ICRCHT

NIKOLA GORYNYCH s Zolotogo Grada (RUS)

STEFANIYA iz Russkoi Dinastii (RUS)

 

 25.05.2002 - DMITROV (ROSJA)

Zwycięzcy Klubu ICRCHT

KRIS (RUS) + BOB

ANKA ATAMANKA iz Russkoi Dinastii (RUS)

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Klubu ICRCHT

LUKOMOR CHAR iz Russkoi Dinastii (RUS)

Malahovskaya PLUTOVKA ROZBOINICHYA DOCH (RUS)

 

 25.05.2001 - DMITROV (ROSJA)

Zwycięzcy Klubu ICRCHT

KRIS (RUS)

RUSSKAJA KRALJA LJALJA iz Russkoi Dinastii  (RUS)

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Klubu ICRCHT

VILSON MUDRIY (RUS)

NASTASYJA GOLUBUSHKA iz Russkoi Dinastii (RUS)

 

2000 - DMITROV (ROSJA)

Zwycięzcy Klubu ICRCHT

MAKAR iz Russ Moskovii (RUS)

JASNO SOLNYSHKO iz Russkoi Dynastii (RUS)

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Klubu ICRCHT

ASKOLD VOJEVODA (RUS)

SENSACYIA iz Russkoi Dinastii (RUS)

 

1999 - DMITROV (ROSJA)

Zwycięzcy Klubu ICRCHT

JAROSLAV MUDRY iz Russkoi Dynastii (RUS)

JASNO SOLNYSHKO iz Russkoi Dynastii (RUS)

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Klubu ICRCHT

DAR (RUS)

ZHIMOLOS ot Mohnatych Borodatych (RUS)

 

1998 - DMITROV (ROSJA)

Zwycięzcy Klubu ICRCHT

BART BARBY s Bronnich (RUS)

ZINON AIRIS NORD (RUS)

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Klubu ICRCHT

MISHEL MARIS (RUS)

FELICYA GOLD FAER (RUS)

 

 

 

Copyright by Świat Czarnego Teriera. All Rights Reserved.

Kopiowanie ze strony zdjęć, grafiki, treści i innej zawartości Portalu Świata Czarnego Teriera, bez zgody właściciela jest zabronione.

Projekt i wykonanie Narodziny Gwiazdy

Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768