O Rasie

Pochodzenie

Zdrowie

Żywienie

Psychika

 Szkolenie

Hodowla

Szczenięta

Pielęgnacja

Wystawy

Statystyka

Biblioteka

Ranking

Galeria

Kynologia

Prawo

Pobieralnia

S.O.S

Rozmaitości

Linkownia

 

Wystawy Narodowego Klubu Rasy - Rosja

 

10.09.2016 - DMITROV (ROSJA) - Wyniki

Zwycięzcy Klubu NKP

NIKE s Zolotogo Grada (RUS)

DIKAYA DIVIZYA iz Russkoi Dinastii (RUS) + BOB

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Klubu NKP

Adam Racy Style RYTSAR SVETA (RUS)

Medvezhya Staya KOROLEVA MARGO (RUS)

 

23.05.2015 - DMITROV (ROSJA) - Wyniki

Zwycięzcy Klubu NKP

YURIY GAGARIN iz Russkoi Dinastii (RUS)

Moskvorechie IRINEYA (RUS) +  BOB

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Klubu NKP

Medvezha Staya ZHELANNY DAR (RUS)

KORENNAYA MOSKVICHKA iz Russkoi Dinastii (RUS)

 

 09.05.2014 - DMITROV (ROSJA) - Wyniki

Zwycięzcy Klubu NKP

Malahovskiy YAROSLAV (RUS) + BOB

Malahovskaja TEQUILA (RUS)

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Klubu NKP

Malahovskiy NAGLADNYI PRIMIER (RUS)

Franko Valada's MARINA VLADA (RUS)

 

 09.05.2013 - DMITROV (ROSJA) - Wyniki

Zwycięzcy Klubu NKP

ARHAROVEC s Zolotogo Grada (RUS)

Spark Gala's BRENDI (RUS)+BOB

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Klubu NKP

Tsiarliada ARCHIBALD (RUS)

ELIZABET VICTORIA s Zolotogo Grada (RUS)

 

 26.05.2012 - DMITROV (ROSJA) - Wyniki

Zwycięzcy Klubu NKP

DOROFEY iz Russkoi Dinastii (RUS) + BOB

ZEFIRKA LAKOMKA s Zolotogo Grada (RUS)

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Klubu NKP

ARHAROVEC s Zolotogo Grada (RUS)

HARIZMA s Zolotogo Grada (RUS)

 

 28.05.2011 - DMITROV (ROSJA) - Wyniki

Zwycięzcy Klubu NKP

Moskvorechie YASON (RUS) + BOB

VINOVNITSA TORZHESTVA s Zolotogo Grada (RUS)

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Klubu NKP

Malahovskiy EDAKIY HULIGAN (RUS)

Kremlevskiy ZEMCHUZHINA (RUS)

 

 29.05.2010 - DMITROV (ROSJA) - Wyniki

Zwycięzcy Klubu NKP

DOROFEY iz Russkoi Dinastii (RUS)

KARAMELKA s Zolotogo Grada (RUS)

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Klubu NKP

CHERNY RYTSAR iz Russkoi Dinastii (RUS)

VINOVNITSA TORZHESTVA s Zolotogo Grada (RUS)+BOB

 

 23.05.2009 - DMITROV (ROSJA) - Wyniki

Zwycięzcy Klubu NKP

CENTURION s Zolotogo Grada (RUS)+BOB

DIERZHAVNAYA VLADIMIRA iz Russkoi Dinastii (RUS)

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Klubu NKP

Malahovskiy GLAMOUR (RUS)

OFELIYA S Zolotogo Grada (RUS)

 

 24.05.2008 - DMITROV (ROSJA)

Zwycięzcy Klubu NKP

CENTURION s Zolotogo Grada (RUS)

MISTERIA iz Russkoi Dinastii (RUS)+BOB

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Klubu NKP

NOCHNOY DOZOR DOLINY VETROV (S)

 NOVAYA ZVIEZDA FOR DOLINY VETROV (S)

 

 26.05.2007 - DMITROV (ROSJA)

Zwycięzcy Klubu NKP

YUPITER s Zolotogo Grada (RUS)

EVRAZIJA s Zolotogo Grada (RUS)+BOB

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Klubu NKP

ROBIN GOOD iz Chigasovo (RUS)

Petmari Zilber ZHRITSA OGNYA (RUS)

 

 27.05.2006 - DMITROV (ROSJA)

Zwycięzcy Klubu NKP

NIKOLA GORYNYCH s Zolotogo Grada (RUS)+BOB

ZAZNOBUSHKA iz Chigasovo (RUS)

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Klubu NKP

ZLATOSLAV LABRASH s Zolotogo Grada (RUS)

Vladobor VLADISLAVA (RUS)

 

 27.05.2005 - DMITROV (ROSJA)

Zwycięzcy Klubu NKP

Blek Rossi VANDEYK (RUS) + BOB

ANGEL STEFANIDA iz Angarskoi Zhiemciuzhiny (RUS)

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Klubu NKP

Blek Rossi KIRILL MEFODIEVICH (RUS)

DULSYNEA iz Angarskoi Zhiemciuzhiny (RUS)

 

 23.05.2004 - DMITROV (ROSJA)

Zwycięzcy Klubu NKP

AJAN BUJAN iz Russ Moskovii (RUS)

NEFERTITI s Zolotogo Grada (RUS) + BOB

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Klubu NKP

Malahovskiy RAZGULAY (RUS)

Labrash STOLICHNAJA MODNICA (RUS)

 

 25.05.2003 - DMITROV (ROSJA)

Zwycięzcy Klubu NKP

VSEVOLOD s Zolotogo Grada (RUS)

ANKA ATAMANKA iz Russkoi Dinastii (RUS)+BOB

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Klubu NKP

NIKOLA GORYNYCH s Zolotogo Grada (RUS)

STEFANIYA iz Russkoi Dinastii (RUS)

 

 25.05.2002 - DMITROV (ROSJA)

Zwycięzcy Klubu NKP

KRIS  (RUS) + BOB

ANKA ATAMANKA iz Russkoi Dinastii (RUS)

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Klubu NKP

LUKOMOR CHAR iz Russkoi Dinastii (RUS)

Malahovskaja PLUTOVKA ROZBOINICHYA DOCH (RUS)

 

 25.05.2001 - DMITROV (ROSJA)

Zwycięzcy Klubu NKP

KRIS (RUS)

RUSSKAJA KRALJA LJALJA iz Russkoi Dinastii (RUS) + BOB

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Klubu NKP

VILSON MUDRIY (RUS)

NASTASYJA GOLUBUSHKA iz Russkoi Dinastii (RUS)

 

 25.05.2000 - DMITROV (ROSJA)

Zwycięzcy Klubu NKP

MAKAR iz Russ Moskovii (RUS)

JASNO SOLNYSHKO iz Russkoi Dynastii (RUS) + BOB

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Klubu NKP

ASKOLD VOJEVODA (RUS)

SENSACYIA iz Russkoi Dinastii (RUS)

 

 25.05.1999 - DMITROV (ROSJA)

Zwycięzcy Klubu NKP

JAROSLAV MUDRY iz Russkoi Dynastii (RUS)

JASNO SOLNYSHKO iz Russkoi Dynastii (RUS) + BOB

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Klubu NKP

DAR (RUS)

ZHIMOLOS ot Mohnatych Borodatych (RUS)

 

 25.05.1998 - DMITROV (ROSJA)

Zwycięzcy Klubu NKP

BART BARBY s Bronnich (RUS) + BOB

ZINON AYRIS NORD (RUS)

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Klubu NKP

MISHEL MARIS (RUS)

FELICYA GOLD FAER (RUS)

 

1997 - DMITROV (ROSJA)

Zwycięzcy Klubu NKP

ARKTUR SHULGAR iz Chernoi Stai (RUS) + BOB

LIALIA CHERNAYA OLEX  iz Chernoi Stai (RUS)

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Klubu NKP

CHARODEY ARGOS (Rus)

LADOGA iz Russkoi Dynastii (RUS)

 

1996 - DMITROV (ROSJA)

Zwycięzcy Klubu NKP

EZHI LORD (RUS)

LAVANDA OLEX iz Chernoi Stai (RUS) + BOB

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Klubu NKP

ROY AREKS iz Chernoi Stai (RUS)

NAOMI ANFI iz Chernoi Stai (RUS)

 

1995 - DMITROV (ROSJA)

Zwycięzcy Klubu NKP

LEON (RUS)

 KAROLINA KRISTINA KANGRAS NORD (RUS) + BOB

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Klubu NKP

DOBRYNIA Dar-Ros (RUS)

LIKA LAVR TALERI (RUS)

 

 1994 - DMITROV (ROSJA)

Zwycięzcy Klubu NKP

IRBIS RAID (RUS)

OLE KASANDRA LAIK (RUS) + BOB

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Klubu NKP

?

ARIELLA BARBI (RUS)

 

1993 - DMITROV (ROSJA)

Zwycięzcy Klubu NKP

LUCYI (RUS) + BOB

OLE KASANDRA LAIK (RUS)

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Klubu NKP

TERHAN-ZHAN (RUS)

DOR-REY-DAR (RUS)

 

 1992 - DMITROV (ROSJA)

Zwycięzcy Klubu NKP

ZOMBI (RUS) + BOB

TER CHIKITA TREF (RUS)

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Klubu NKP

RUSŁAN REMAK (RUS)

?

 

 

 

Copyright by Świat Czarnego Teriera. All Rights Reserved.

Kopiowanie ze strony zdjęć, grafiki, treści i innej zawartości Portalu Świata Czarnego Teriera, bez zgody właściciela jest zabronione.

Projekt i wykonanie Narodziny Gwiazdy

Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768