O Rasie

Pochodzenie

Zdrowie

Żywienie

Psychika

 Szkolenie

Hodowla

Szczenięta

Pielęgnacja

Wystawy

Statystyka

Biblioteka

Ranking

Galeria

Kynologia

Prawo

Pobieralnia

S.O.S

Rozmaitości

Linkownia

 

Wystawy Światowe

 

 24-26.06.2016 - MOSKWA (ROSJA) - wyniki

Zwycięzcy Świata

NEBESNY DAR s Ozera Razliv (RUS)

FINE LADY s Zolotogo Grada (RUS) + BOB

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Świata

OLIMP iz Chernoy Druzhiny (RUS)

DANIELLA GAVRILOVNA (RUS)

 

 10-14.06.2015 - MEDIOLAN (WŁOCHY) - wyniki

Zwycięzcy Świata

ETALON iz Russkoi Dinastii (LT)

HARIZMA s Zolotogo Grada (RUS)

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Świata

Medvezhya Staya ZHELANNY DAR (RUS)

BRAVO BIS s Zolotogo Grada (RUS)

 

 08-10.08.2014 - HELSINKI (FINLANDIA) - wyniki

Zwycięzcy Świata

CHERNY RYTSAR iz Russkoi Dinastii (RUS)

CHARODEYKA iz Russkoi Dinastii (RUS)

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Świata

Moskvorechie LUCHEZAR (RUS)

FINE LADY s Zolotogo Grada (RUS)

 

 16-19.05.2013 - BUDAPESZT (WĘGRY) - wyniki

Zwycięzcy Świata

Fun Nord's HOBBIT NEVSKIY (RUS)

RAPSODIA z Norblińskiej Doliny (PL)

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Świata

ETALON iz Russkoi Dinastii (LT)

ELIZABET VICTORIA s Zolotogo Grada (RUS)

 

 18-20.05.2012 - SALZBURG (AUSTRIA) - wyniki

Zwycięzcy Świata

DOROFEY iz Russkoi Dinastii (RUS)

KARAMELKA s Zolotogo Grada (RUS)

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Świata

OSKAR Yablunevyi Tsvit (UA)

Spark Gala's ALFA ROMEO (RUS)

 

 07-10.07.2011 - PARYŻ (FRANCJA) - wyniki

Zwycięzcy Świata

Blek Rossi ZHEROM (RUS)

CHARODEYKA iz Russkoi Dinastii (RUS)

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Świata

Malahovskiy EDAKIY HULIGAN (RUS)

IVA-INESSA vom Dubrava (D)

 

 24-27.06.2010 - HERNING (DANIA) - wyniki

Zwycięzcy Świata

Moskvorechie YASON (RUS)

Brazhnik INTEGRA (CH)

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Świata

YULY CEZAR iz Chigasovo (RUS)

EVALLIA-EBONY Zlato s Bavarskogo Dvora (CH)

 

 08-11.10.2009 - BRATYSŁAWA (SŁOWACJA) - wyniki

Zwycięzcy Świata

YUPITER s Zolotogo Grada (RUS)

ZHAR PTITSA s Zolotogo Grada (RUS)

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Świata

 ARISTARKH GAVRILOVICH ALMAZKIN (E)

Malahovskaja GALAKTIKA (RUS)

 

 03-06.07.2008 - SZTOKHOLM (SZWECJA) - wyniki

Zwycięzcy Świata

ARBAT Bahrai (LV)

Labrash BRAVUSHKA (RUS)

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Świata

KALIOSTRO iz Chigasovo (RUS)

KLEOPATRA iz Chigasovo (RUS)

 

27.05.2007 MEKSYK (MEKSYK) - wyniki

Zwycięzcy Świata

Yazko ZUBR AT GALBRAITHS (USA)

LIZAVETA PROKAZNICA s Tioplych Zvezd (USA)

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Świata

nie było

nie było

 

09-12.11.2006 POZNAŃ (POLSKA) - wyniki

Zwycięzcy Świata

KARABASH-BARABASH iz Chigasovo (RUS)

VIVAT LABRASH s Zolotogo Grada (RUS)

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Świata

EXLUSIVE iz Edema (RUS)

AMAZONKA Yablunevyi Tsvit (UA)

 

2005 BUENOS AIRES  (ARGENTYNA)

Zwycięzcy Świata

LUKOMOR CHAR iz Russkoi Dinastii (RUS)

AVRORA iz Russkoi Dinastii (RUS)

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Świata

nie było

nie było

 

15-18.04.2004 RIO DE JANEIRO (BRAZYLIA)

Zwycięzcy Świata

SOKOL iz Tsarstva Reglash (I)

FANTASTIKA iz Peredelkino (I)

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Świata

nie było

Menaluna EULALIA TORRICELLI (I)

 

29.05-01.06.2003 DORTMUND (NIEMCY)  - wyniki

Zwycięzcy Świata

JASHKA MALAHOVSKIY iz Russkoi Dinastii (RUS)

JA VASILISA MIKULISHNA iz Russkoi Dinastii (RUS)

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Świata

CZAPAJEW GIEROJ z Carskiego Dworu (PL)

KUKLA (I)

 

4-7.07.2002 AMSTERDAM (HOLANDIA) - wyniki

Zwycięzcy Świata

VSEVOLOD s Zolotogo Grada (RUS)

Nord Praid PRIMADONNA MALAHOVSKAYA (RUS)

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Świata

Barby s Bronnich RATNIK CHERNJAVY (RUS)

CLEOPATRA Ćierny Sen (SK)

 

8-10.06.2001 PORTO (PORTUGALIA)

Zwycięzcy Świata

KRIS (RUS)

JASNO SOLNYSHKO iz Russkoi Dynastii (RUS)

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Świata

NEPOSEDA ANT (I)

FANTASTIKA iz Peredelkino (I)

 

22-25.06.2000 MEDIOLAN (WŁOCHY)

Zwycięzcy Świata

KRIS (RUS)

LIALIA CHERNAYA OLEX  iz Chernoi Stai (RUS)

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Świata

SERDECHNY DRUG  iz Russkoi Dinastii (RUS)

SUPER MANYA iz Russkoi Dinastii (RUS)

 

03-06.06.1999 MEKSYK (MEKSYK)

Zwycięzcy Świata

KRIS (RUS)

JASNO SOLNYSHKO iz Russkoi Dynastii (RUS)

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Świata

nie było

nie było

 

11-14.06.1998 HELSINKI (FINLANDIA)

Zwycięzcy Świata

BART BARBY s Bronnich (RUS)

JASNO SOLNYSHKO iz Russkoi Dynastii (RUS)

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Świata

ARSENIY Tref (RUS)

GRUSHENKA (I)

 

1997 SAN JUAN (PUERTO RICO)

Zwycięzcy Świata

nie było

nie było

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Świata

nie było

nie było

 

06-09.06.1996 BUDAPESZT - WIEDEŃ (WĘGRY I AUSTRIA)

Zwycięzcy Świata

ELMAR Nocni Boure (I)

BENT ANAT BARBI (RUS)

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Świata

ANTON Dar-Ros (RUS)

Estiless JOLLY AGAFIA-ROSA (CH)

 

02-05.06.1995 BRUKSELA (BELGIA)

Zwycięzcy Świata

JETI z Runowa (Pl)

OLE KASANDRA LAIK (RUS)

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Świata

Zornoi ORLOV (PL)

LIALIA CHERNAYA OLEX  iz Chernoi Stai (RUS)

 

09-12.06.1994 BERNO (SZWAJCARIA)

Zwycięzcy Świata

CARLOS Nocni Boure (I)

ROZAL-RAD (RUS)

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Świata

 Lisander HARDBOY (I)

TIBIA Filos (PL)

 

1993 BUENOS AIRES (ARGENTYNA)

Zwycięzcy Świata

nie było

nie było

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Świata

nie było

nie było

 

1992 VALENCIA (HISZPANIA)

Zwycięzcy Świata

CERKAS z Ro Da Gu (I)

 KLUSKA IKRA (PL)

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Świata

KUZIEN ER (UA)

SARA z Bartoszowej Zagrody (PL)

 

1991 DORTMUND (NIEMCY)

Zwycięzcy Świata

CERKAS z Ro Da Gu (I)

?

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Świata

LOYD ANTOSHKA (B)

?

 

1990 BRNO (CZECHOSŁOWACJA)

Zwycięzcy Świata

ER KAY ANCHAR (RUS)

BARBARA z Ro Da Gu (CZ)

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Świata

Zornoi BOLSHOI (FIN)

?

 

1989 KOPENHAGA (DANIA)

Zwycięzcy Świata

SHARM - SHAN (D)

GLAFIRA GRAD (D)

 

Młodzieżowi Zwycięzcy Świata

AZJAT (D)

ARISZA (PL)

 

 

 

Copyright by Świat Czarnego Teriera. All Rights Reserved.

Kopiowanie ze strony zdjęć, grafiki, treści i innej zawartości Portalu Świata Czarnego Teriera, bez zgody właściciela jest zabronione.

Projekt i wykonanie Narodziny Gwiazdy

Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768